Busbar MBS25D262 IMO 690V 63A 262mm
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
MBS25D262
Condition:
New
Weight:
0.10 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview