Cam Switch U240VX8370 Sontheimer U2/40V/X83/70
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
U2/40V/X83/70
Weight:
0.40 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Rotary Cam Switch U240VX8370 Sontheimer 2 Pole AC-3: 15kW @ 400V 40A U2/40V/X83/70