Clamping Element RCK80-10X16 Cross+Morse 40Nm 10mm x 16mm
Cross & Morse
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
RCK80-10X16
Condition:
New
Weight:
0.10 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview