Contactor MC115-S-0024 IMO 24VDC 55kW
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
MC115-S-0024
EAN/UPC
Condition:
New
Weight:
5.00 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Attributes
Main Contacts 3NO
Coil Voltage 24VDC
Current Rating 115A
Number of Poles 3
AC3 @ 400V 55kW
Product Overview