Contactor MC22N-S-10230AC IMO 3P (3NO) 1NO Aux 230VAC 22A 11kW
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
MC22N-S-10230AC
EAN/UPC
Condition:
New
Weight:
0.40 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
220-240V 50Hz, 240V 60Hz, 3ph 400V 11kW MC22N-S-10-230AC