Contactor MC22N-S-10400AC IMO 3P (3NO) 1NO Aux 400VAC 22A 11kW
380-415V 50Hz, 415-440V 60Hz, 3ph 400V 11kW MC22N-S-10-400AC
This product was made in Austria
New item in original packaging
MC22NS10400AC