Contactor MC32-S-0024 IMO 15kW 24VAC
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
MC32-S-0024
EAN/UPC
Condition:
New
Weight:
0.60 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Attributes
Number of Poles 3
AC3 @ 400V 15kW
Coil Voltage 24VAC
Current Rating 32A
Main Contacts 3NO
Product Overview
32A 3Pole