DC Main Switch SI16-PEL64R-4 IMO 16A 800VDC 4 Pole O/Off-I/On IP66
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SI16-PEL64R-4
Condition:
New
Weight:
0.40 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview