DC Main Switch SI18-BMDC64R-2-X/95K IMO 2 Pole 18A 600VDC *New*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SI18-BMDC64R-2-X/95K
Condition:
New
Weight:
0.10 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview