DC Switch SI40-BMDC64R-6-X/112K IMO 6 Pole 40A 600VDC *New*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SI40-BMDC64R-6-X/112K
Condition:
New
Weight:
0.90 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview