Intelligent Relay SMT-ED12-R20-V3 IMO iSmart 12VDC HMI 12DI 4AI
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SMT-ED12-R20-V3
Condition:
New
Weight:
0.35 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
8 Rly out, 8A, 2A Ladder, FBD, 15 Tmr, 15 Cntr V3 140mm x 65mm x 100mm