Inverter Drive 25B-D030N114 Allen-Bradley 15KW 30A 323-528VAC
Allen-Bradley
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
25B-D030N114
Condition:
New
Weight:
2.00 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Variable Frequency AC Drive Power Flex 525 232-528V 3Ph 30A 11kW 15HP (15kW 20HP)