Inverter Drive DF51-322-075 Moeller 0.75kW 230VAC
Moeller
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DF51-322-075
EAN/UPC
Condition:
New
Weight:
1.50 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Attributes
Voltage Rating 230 VAC +/- 10%
Input Phases 1ph (1~) / 3ph (3~)
Heavy Duty Current 4A
Heavy Duty Power 0.75kW
Product Overview
Variable Frequency Drive DF51-322-075 Moeller 0.75kW 230VAC