Inverter Drive FR-E540-5.5K-EC Mitsubishi 3PH 7.5HP 5.5kW 380-480VAC 21.4A 50/60Hz 12A 0.2-400Hz E500 *Used*
Mitsubishi
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
FR-E540-5.5K-EC-USED
Condition:
Used
Weight:
3.61 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Inverter Drive FR-E540-5.5K-EC Mitsubishi 3PH 7.5HP 5.5kW 380-480VAC 21.4A 50/60Hz 12A 0.2-400Hz *Used*
Used item not in original packaging. Comes with 12-month warranty.
Input: 3PH 5.5kW 380-480VAC 21.4A 50/60Hz
Output: 3PH 12A 0.2-400Hz