Inverter Drive HD1-14A-43 IMO 5.5kW 3Ph 380-480V 14A IP20
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HD1-14A-43
Condition:
New
Weight:
4.00 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
343mm x 230mm x 270mm