Inverter Drive HD1-20A-23 IMO 5.5kW 3Ph 200-240V 20A IP20
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HD1-20A-23
Condition:
New
Weight:
6.50 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
430mm x 275mm x 325mm