Inverter Drive HD1-9.5A-43 IMO 4kW 3PH 380-480V 9.5A IP20
SKU:
HD1-9.5A-43
Weight:
4.00 KGS
Attributes
Voltage Rating 380/480 VAC +/- 10%
Input Phases 3ph (3~)
IP Rating IP20
Heavy Duty Power 4.4kW
Heavy Duty Current 9.5A
Product Overview
Inverter HD1-9.5A-43 IMO 4kW 3PH 380-480V 9.5A IP20 VFD