Inverter Drive SD1-10A-21 IMO 2.2kW 1ph 200VAC *Fitted*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SD1-10A-21-FITTED
EAN/UPC
Condition:
New
Weight:
1.36 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Variable frequency drive 240VAC 10A IP20