Inverter Drive VXS75-1-EN IMO 1ph 230VAC 0.75kW 5A *Used*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
VXS75-1-EN-USED
Condition:
Used
Weight:
3.00 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview