Isolator Switch SI25-PEL64R-4 IMO 25A 600VDC IP66 4-Pole O/OFF-I/ON *New*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SI25-PEL64R-4
Condition:
New
Weight:
0.49 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Isolator Switch SI25-PEL64R-4 IMO 25A 600VDC IP66 4-Pole O/OFF-I/ON
Made in Europe
New item not in original packaging
IMO 25A 600VDC Isolator 4 Pole OFF/ON
  • 4 Pole (2 string)
  • 25A DC