Load Break Switch HLT1256VX83 Sontheimer HLT125/6V/X83 USED UNIT
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
HLT125/6V/X83
Weight:
0.75 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Load Break Switch HLT1256VX83 Sontheimer 6 Pole Base Mount 3PH AC-3: 37kW @ 400V 125A Ui: 690V HLT125/6V/X83
With 40mm Shaft and without knob