Main Switch SI32-PM64R-8 IMO 8Pole O/OFF-I/ON 32A at 600VDC
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
SI32-PM64R-8
Condition:
New
Weight:
0.50 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Main Switch SI32-PM64R-8 IMO 8Pole O/OFF-I/ON