Pneumatic Guided Cylinder DFM-12-100-P-A-KF Festo 12mm x 100mm 10bar 170906 *New*
Festo
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DFM-12-100-P-A-KF
Condition:
New
Weight:
0.63 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Made in Germany
New item in original packaging
Guided drive / Cylinder, Double-Acting
Stroke: 100mm
Piston Diameter: 12mm