Power Module 240 6SL3224-0BE22-2UA0 Siemens 2.2kW
Siemens
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
6SL3224-0BE22-2UA0
Weight:
4.00 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Currently out of stock. Please ask for availability.
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Power Module 240 6SL3224-0BE22-2UA0 Siemens 2.2kW 6SL32240BE222UA0,
Input: 3AC, 380-480V 50/60Hz, 7.6A,
Output: 3AC 0-380-480V, 5.9A,