Power Supply DLP240-24-1/E Lambda 24VDC 7.5A DLP240241E *New*
Lambda
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
DLP240-24-1/E
Condition:
New
Weight:
0.80 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Currently out of stock. Please ask for availability.
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Power Supply DLP240-24-1/E Lambda 24VDC 10A DLP240241/E