Power Supply Unit UAW125S24T Cosel UAW125S-24-T
Cosel
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
UAW125S-24-T
Weight:
0.70 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Power Supply Unit UAW125S-24-T Cosel Input: 86-264VAC Output: 24VDC 124.8W 5.2A UAW125S24T