Pressure switch 074673 XML-A035A2S11 Telemecanique 35bar XMLA035A2S11
Telemecanique
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
XMLA035A2S11
EAN/UPC
Condition:
New
Weight:
0.75 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Differential Pressure switch 074673 XMLA035A2S11 Telemecanique Schneider 120-240VAC 250VDC 35bar 510psi 3500KPa XML-A035A2S11