Pressure switch 074945 XML-A020A2S12 Telemecanique 20bar XMLA020A2S12
Telemecanique
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
XMLA020A2S12
EAN/UPC
Condition:
New
Weight:
1.00 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Differential Pressure switch 074945 XMLA020A2S12 Telemecanique Schneider 120-240VAC 250VDC 20bar 290psi 2000KPa XML-A020A2S12. Fluid connection G1/4. Cable entry M20x1.5. Contacts 1C/O