RCBO B6BRC1N06-30 IMO 1Pole B Curve 6A 30mA 230VAC *New*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
B6BRC1N06-30
Condition:
New
Weight:
0.10 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview