RCBO B6CR1N16-30-A-110 IMO 2 Pole C Curve 16A 30mA 10kA 110VAC
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
B6CR1N16-30-A-110
Condition:
New
Weight:
0.20 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview