Residual Circuit Breaker 5SZ3423-7AA30 Siemens 4P 25A *Used*
Siemens
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
5SZ3423-7AA30-USED
Condition:
Used
Weight:
1.10 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
RCCB 220V IP40 30mA