Terminal Block 20.2500M/5-E IMO 2.50mm 5 Way 150V 5A *Box of 198*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
20.2500M/5-E
Condition:
New
Weight:
0.60 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Terminal Block 20.2500M/5-E IMO 5Way *Box of 198*