Terminal Block 20.3000M/2-P IMO 5.0mm 2 Way 300V 15A *Pack of 100*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
20.3000M/2-P
Condition:
New
Weight:
1.00 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview