Terminal Block 21.950M/12 IMO 5.08mm 12 Way 300V 15A *Box of 63*
IMO
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
21.950M/12
Condition:
New
Weight:
1.10 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Adding to cart… The item has been added
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview