Ultrasonic Sensor 134007 PepperL & Fuchs UB6000-F42-E6-V15
PepperL+Fuchs
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
UB6000-F42-E6-V15
Weight:
0.20 KGS
Shipping:
Calculated at Checkout
Currently out of stock. Please ask for availability.
Try to see FAQ for possible quick answer.
Product Overview
Ultrasonic Sensor 134007 UB6000F42E6V15 PepperL & Fuchs 30VDC 60mA 2 switch output PNP NO/NC selectable M12 5 pin connector Sn=350-6000mm IP54 UB6000-F42-E6-V15